Wołomin
ul. 1 Maja 108
Zadzwoń do Nas
+48 502 286 940
Napisz do Nas
fizjomediq@gmail.com

O nas

Centrum Fizjoterapii Fizjo-Mediq jest placówką, która charakteryzuje się profesjonalnym, bezpiecznym oraz indywidualnym podejściem do każdego Pacjenta. W naszym centrum przyjmują wyłącznie wykwalifikowani specjaliści fizjoterapii oraz neurologii z wieloletnim doświadczeniem, którzy pomogli już wrócić do pełnej sprawności tysiącom pacjentów. W trosce o wysoki poziom usług nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności. Zastosowanie nowoczesnych metod rehabilitacji oraz właściwa diagnoza pozwala nam prawidłowo leczyć ostre oraz przewlekłe bóle, urazy sportowe, a także zaburzenia postawy ciała. Współpracując z lekarzami, dietetykami oraz trenerami personalnymi stworzyliśmy miejsce, w którym priorytetem jest przywrócenie sprawności fizycznej każdego Pacjenta. W naszej placówce Pacjent zawsze jest na pierwszym miejscu. Dzięki odpowiedniej diagnozie jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni program rehabilitacji dopasowany do Państwa potrzeb, stanu zdrowia oraz możliwości funkcjonalnych Zajmujemy się zarówno terapią dorosłych oraz dzieci.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Nasze zalety

 
Indywidualne podejście do każdego pacjenta
Zabiegi zawsze są poprzedzone odpowiednią diagnostyka, aby dla każdego pacjenta wybrać jak najszybszą i najskuteczniejszą metodę leczenia.
Nowoczesne metody rehabilitacji
Posiadamy międzynarodowe certyfikaty najnowszych metod rehabilitacji uznawanych na całym świecie
Wykwalifikowana kadra specjalistów
Poprzez stałe podnoszenie kwalifikacji i wzajemną współpracę, każdego roku pomagamy tysiącom osób pozbyć się przyczyny choroby.
Komfortowe warunki leczenia
Dzięki dużym przestrzeniom zabiegowym w naszych gabinetach pacjenci czują się komfortowo i bezpiecznie.
Szybko i skutecznie pozbywamy się bólu
W związku z dużym doświadczeniem medycznym jesteśmy w stanie precyzyjnie określić przyczynę bólu i skutecznie ją wyeliminować.
Profilaktyka
W holistycznym leczeniu każdego naszego pacjenta bardzo istotne jest dla nas informowanie jak zapobiegać przeciążeniom aparatu ruchu, aby zminimalizować pojawiający się ból.

Poznaj nasz zespół

 

Opinie naszych klientów